Архангай аймаг
1.    Т.Бадамжунай, ХХААХҮ-ийн сайд
2.    Ё.Баатарбилэг, Аймгийн засаг дарга

Баян-Өлгий аймаг
1.    Х. Баделхан, УИХ-ын гишүүн
2.    Х.Жекей, УИХ-ын гишүүн

Баянхонгор аймаг

1.  Г.Занданшатар, УИХ-ын гишүүн,
2.    Б.Батцэцэг, Мөнхийн үсэг группын Ерөнхий захирал

Булган аймаг
1.    Ц.Гарамжав, ЭБЭХ-ний дэд сайд
Говь-Алтай аймаг
1.    Ж.Энхбаяр, УИХ-ын гишүүн, БХ-ын сайд

Дархан-Уул аймаг

1.    Д.Хаянхярваа, УИХ-ын гишүүн, Сангийн сайд
2.    Ж.Сүхбаатар, УИХ-ын гишүүн

Дорноговь, Говьсүмбэр
1.    Ц.Анандбазар, Сод Монгол группын захирал

Дорнод
1.    Б.Ундармаа, БСШУ-ны дэд сайд
2.    Н.Номтойбаяр, НХХ-ийн дэд сайд

Дундговь
1.    Б.Амарсанаа, МАН-ын дэргэдэх НАМОХ-ны ерөнхийлөгч

Завхан аймаг
1.    Д.Оюунхорол, УИХ-ын гишүүн
2.    Д.Балдан-Очир, УИХ-ын гишүүн

Орхон аймаг
1.    Д.Дамба-Очир, УИХ-ын гишүүн
2.    О.Содбилэг, НИК группын захирал

Сэлэнгэ аймаг
1.    Ж.Эрдэнэбат, Аймгийн засаг дарга Г.Буяндорж, Ноёд группын Ерөнхий захирал

Сүхбаатар аймаг
1.    Л.Мөнхбат, Одкон ХХК-ийн Ерөнхий захирал

Төв аймаг
1.    Н.Энхболд, УИХ-ын дэд дарга
2.    С.Батболд, УИХ-ын гишүүн

Увс аймаг
1.    Ч.Хүрэлбаатар, УИХ-ын гишүүн, ЗГХЭГ-ын дарга
2.    Б.Чойжилсүрэн, УИХ-ын гишүүн

Ховд аймаг
1.    Д.Дэмбэрэл, УИХ-ын дарга
2.    С.Бямбацогт, УИХ-ын гишүүн

Хэнтий аймаг
1.    Б.Бат-Эрдэнэ, УИХ-ын гишүүн
2.    Н.Ганбямба, УИХ-ын гишүүн

Хөвсгөл аймаг
1.    Л.Энх-Амгалан, MCS группын дэд ерөнхийлөгч
2.    Д.Батхуяг, Ерөнхий сайдын зөвлөх

Өвөрхангай аймаг
1.    С.Чинзориг, Ерөнхий сайдын зөвлөх
2.    Н.Баянсайхан, “Боярсконстракшн” ХХК-ийн захирал

Өмнөговь аймаг
1.    Х.Бадамсүрэн, УИХ-ын гишүүн

Улаанбаатар хот
Баянгол дүүрэг
1.    Ц.Мөнх-Оргил, УИХ-ын гишүүн
2.    Б.Лхагважав, Ерөнхий сайдын зөвлөх

Баянзүрх дүүрэг
1.    Д.Арвин, УИХ-ын гишүүн
2.    Б.Батзориг, Дүүргийн засаг дарга
3.    Ц.Батбаяр, УИХ-ын гишүүн

Сүхбаатар дүүрэг
1.    Д.Цогтбаатар, БОАЖ-ийн сайд
2.    Ч.Ганхуяг, Сангийн дэд сайд

Сонгинохайрхан дүүрэг
1.    Ц.Дашдорж, УИХ-ын гишүүн, БХБ-ын сайд   Д.Сумъяабазар, Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банкны захирал,
3.    Н.Хүрэлбаатар, Эрүүл мэндийн сайд

Хан-Уул дүүрэг
1.    Т.Насанхүү, Монфрэш группын Ерөнхий захирал
2.    Б.Саранчимэг, Нийслэлийн ИТХ-ын төлөөлөгч,

Чингэлтэй дүүрэг
1.    Д.Зоригт, УИХ-ын гишүүн, ЭБЭХ-ний сайд
2.    Г.Мөнхбаяр, Нийслэлийн засаг дарга

Листээр орох лидерүүдийн жагсаалт.  

1.    С.Батболд, МАН-ын дарга, Ерөнхий сайд
2.    У.Хүрэлсүх, МАН-ын ерөнхий нарийн бичгийн дарга
3.    М.Энхболд, УИХ-ын гишүүн, Шадар сайд
4.    Ө.Энхтүвшин, УИХ дахь МАН-ын бүлгийн дарга
5.    С.Баяр, УИХ-ын гишүүн
6.    Д.Лүндээжанцан, УИХ-ын гишүүн
7.    Ц.Нямдорж, УИХ-ын гишүүн, ХЗДХ-ийн сайд Н.Багабанди, МУ-ын Ерөнхийлөгч асан
9.    Я.Содбаатар, Нарийн бичгийн дарга
10.    Ц.Сүхбаатар, Нарийн бичгийн дарга
11.    Б.Сарангэрэл, Нарийн бичгийн дарга
12.    Н.Оюун-Эрдэнэ, НАМЗХ-ны ерөнхийлөгч
13.    Ш.Сайхансамбуу, УИХ-ын гишүүн
14.    Ё.Отгонбаяр, БСШУ-ны сайд
15.    Р.Буд УИХ-ын гишүүн
16.    Э.Мөнх-Очир, УИХ-ын гишүүн
17.    Ц.Цэнгэл, УИХ-ын гишүүн
18.    Д.Очирбат, УИХ-ын гишүүн
19.    Д.Одбаяр, УИХ-ын гишүүн
20.    Ж.Батсуурь, УИХ-ын гишүүн
21.    А.Тлейхан, УИХ-ын гишүүн
22.    Д.Дондог, УИХ-ын гишүүн
23.    Д.Загджав, УИХ-ын гишүүн
24.    Х.Наранхүү, УИХ-ын гишүүн
25.    Р.Раш, УИХ-ын гишүүн
26.    Н.Жанцанноров, Хөгжмийн зохиолч Н.Сувд, жүжигчин
28.    Ж.Оюунгэрэл, Петровис ХХК-ийн Ерөнхий захирал
29.    Ц.Цогзолмаа, Нийслэлийн засаг даргын орлогч
30.    Ж.Цолмон, ЭМ-ийн дэд сайд
31.    В.Удвал, ХЗДХ-ийн дэд сайд,
32.    Ж.Сауле, ХХААХҮ-ийн дэд сайд
33.    Б.Долгор, Ерөнхий сайдын ахлах зөвлөх
34.    Ш.Баярсайхан, Номин холдинг группын ерөнхий захирал,